
74 400 ₴/т
Марка сталі 45 конструкційного вуглецевого класу цілком може бути замінена такими аналогами, як сталь марки «40Х», «50» і «50Г2». Маркування «45» говорить про те, що в складі міститься 0,45% вуглецю.
Сталь 45 має широке застосування, зокрема з цього матеріалу виготовляються кулачки верстатних патронів, температура для відпуску кулачків становить 220-280 градусів за Цельсієм. Також з неї виготовляють плоскогубці, круглогубці, ручні тисочки. Такі інструменти нагрівають в зібраному вигляді з розкритими губками. В силу того, що сталь 45 з конструкційної сталі має схильність до утворення гартувальних тріщин, особливо це часто зустрічається в місцях, де різкі переходи, нагрівати необхідно тільки губки.
Оптимальним середовищем для такого нагрівання буде свинцева або соляна ванна. Ще однією особливістю роботи з цим матеріалом є те, що під час нагрівання в кам'яній печі необхідно подбати про повільне охолодження місць з різкими переходами (шарнір). Цього можна досягти зануренням і переміщенням у воді тільки губок (до тих пір, поки не потемніє решта частини).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6000 мм |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 130 мм |
| Ширина | 1500 мм |