
72 300 ₴/т
Маркування сталі 09Г2С відноситься до розряду конструкційних низьколегованих сталей, яка застосовується для зварних конструкцій. Існують деякі замінники цієї марки металопрокату: 09Г2, 09Г2ДТ, 09Г2Т, 10Г2С. У більшості випадків круги сталеві 09Г2С з конструкційної сталі використовують в промисловості, зокрема з такого матеріалу роблять різні деталі та елементи зварних металоконструкцій.
Маркування даної сталі говорить про те, що в складі присутній 0,09% вуглецю (так як коефіцієнт «09» вказаний перед літерами), літера «Г» означає марганець, а цифра «2» говорить про процентний вміст – до 2%. Буква «С» – це кремній, і оскільки після цієї літери немає цифрового позначення, це означає, що кремнію в складі менше 1%.
До особливостей даного матеріалу відноситься:
Завдяки легкій зварюваності металу, його можна застосовувати в найрізноманітніших галузях, зокрема будівельній, хімічній, нафтовій, суднобудівній та ін. Варто звернути увагу на те, що вироби 09Г2С з конструкційної сталі мають підвищену витривалість після обробки на двофазну структуру. Ще один важливий параметр даного матеріалу – підвищена технологічна пластичність, завдяки чому 09Г2С застосовується для листового штампування деталей складної конфігурації. Це величезна перевага перед високоміцними сталями. Сталь 09Г2С має високий відсоток опору корозії – практично на рівні сталей глибокої витяжки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6000 мм |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 140 мм |
| Ширина | 1500 мм |