
136 000 ₴/т
Маркування сталі 30ХГСА відносить її до класу конструкційних легованих сталей, які активно використовуються в промисловості. Також використовують такі аналоги, як 40ХФА, 35ХМ, 40ХН, 25ХГСА, 35ХГСА.
З даної сталі виготовляють деталі, зокрема, мова йде про вали, осі, зубчасті колеса, фланці, корпуси обшивки, лопатки компресорних машин, які працюють при температурі до 200 °С, важелі, штовхачі, вертикальні зварні конструкції, які працюють при знакозмінних навантаженнях, кріпильні деталі, що працюють при низьких температурах.
Сталь 30ХГСА не схильна до флокеночутливості, але схильна до відпускної крихкості. Завдяки наявності хрому в складі, сталь даного маркування дуже міцна і стійка до корозії. Завдяки марганцю збільшується опір ударним навантаженням, а кремній збільшує ударну в'язкість. Сталь має обмежену зварюваність, тому зварювати метал найкраще такими способами, як РДС, АДС під флюсом і газовим захистом, АрДС, ЕШС. Також радять здійснювати підігрів і подальшу термообробку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6000 мм |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 1500 мм |