
135 000 ₴/т
Сталь 30ХГСА - матеріал, який першопочатково використовувався лише для авіабудівництва. Однак завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам використовувати розхідник почали й в інших галузях.
Лист сталевий 10мм 30хгса: особливості матеріалу
Багатьом покупцям, які зовсім не знайомі із ринком металопрокату або тільки починаючим вивчати особливості подібної продукції, абревіатура ХГСА видається дещо дивною. Однак за цими чотирма літерами ховаються назви основних легуючих елементів - хром, марганець та силіцій. Останній більше відомий під назвою кремній.
Хром робить сталь стійкою до різних корозійних впливів, марганець, частка якого складає близько 1%, підвищує ударну в’язкість матеріалу, а кремній підвищує загальну зносостійкість сталі. Саме завдяки йому вона витримує більші ударні навантаження, аніж схожі за складом сплави.
Вироби зі сталі 30ХГСА: переваги та сфери застосування
По-друге, як і лист сталевий 12мм сталь 30хгса гарячекатаний, тонший варіант практично не деформується та легко витримує вплив як високих, так і низьких температур.
По-третє, матеріал легко піддається зварюванню. Однак для отримання якісних швів потрібно виконати декілька умов. Перед початком робіт лист сталевий 10мм гарячекатаний необхідно розігріти орієнтовно до 300 градусів, а після зварювання плавно охолоджувати його. Різкі температурні перепади можуть викликати появу тріщин.
Як використовуються сталеві листи? Найчастіше вони є заготовками для виготовлення різноманітних деталей. Наприклад, валів, важелів, осей, різноманітних кріплень та інших деталей, які необхідні як у галузі машинобудування, так і в інших сферах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6000 мм |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 1500 мм |