
44 840 ₴/т
Труба профільна сталева прямокутна – один з найбільш популярних і затребуваних видів прокату на сучасному ринку металоконструкцій. Її поперечний переріз являє собою прямокутник. Виготовляють труби цього виду з вуглецевої та низьколегованої сталі. Також у виробництві таких труб нерідко використовують нержавіючу сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Славсант |
| Країна виробник | Україна |
| Вага 1 п.м. труби | 10.5 кг |
| Вид труби | Шовна |
| Висота труби | 120 мм |
| Довжина | 12000 мм |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Марка стали | 1-3пс |
| Область застосування труби | Для створення конструкцій |
| Перетин труби | Прямокутне |
| Стан виробу | Нове |
| Тип труби | Електрозварна |
| Товщина стінки труби | 4 мм |
| Ширина труби | 60 мм |