
44 840 ₴/т
Труби квадратні є універсальними за створення конструкцій різного призначення. Наша компанія пропонує квадратні і прямокутні труби за найвигіднішими цінами. Якість гарантується суворим дотриманням стандартів і технології виробництва. Широкий асортимент продукції та вичерпна інформація допоможуть вам зробити вибір. Своєчасність поставки гарантована. При оптових замовленнях діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Славсант |
| Країна виробник | Україна |
| Вага 1 п.м. труби | 34 кг |
| Висота труби | 150 мм |
| Довжина | 12000 мм |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Марка стали | 1-3пс |
| Область застосування труби | Для створення конструкцій |
| Перетин труби | Квадратне |
| Стан виробу | Нове |
| Тип труби | Електрозварна |
| Товщина стінки труби | 8 мм |
| Ширина труби | 150 мм |