
38 225 ₴/т
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArcelorMittal |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6000 мм |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Марка стали | 3пс |
| Матеріал смуги | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Міцність | Звичайна |
| Стан виробу | Нове |
| Спосіб виготовлення | Гарячекатаний |
| Товщина | 5 мм |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Ширина | 30 мм |