
76 900 ₴/т
Сталь – це сплав заліза з вуглецем. Вона використовується практично повсюдно в усіх галузях народного господарства. Іноді прості, так звані, рядові сталі, у складі яких присутні тільки залізо і вуглець, не можуть бути використані в тому чи іншому випадку. Тоді застосовуються сталі, у складі яких присутні і легуючі елементи, що впливають на властивості і характеристики металу.
Класифікувати сталі можна за різними ознаками, наприклад, за призначенням, хімічним складом, структурою тощо.
Розглядаючи класифікацію за призначенням, розрізняють конструкційні, інструментальні, стійкі до корозії, жароміцні, кріогенні сталі.
Конструкційні сталі, до яких відноситься і марка 65Г – це сталі, які використовуються, переважно, в якості матеріалу для виготовлення деталей машин і механізмів.
Конструкційні сталі, в свою чергу, також поділяються на групи, залежно від властивостей. Однією з найпоширеніших і широко використовуваних груп є ресорно-пружинні сталі. У свою чергу, найяскравішим і впізнаваним представником групи є сталь 65Г.
Ресорно-пружинні сталі отримали таку назву через своє призначення. Відповідно, найчастіше їх використовують при виробництві пружних елементів для машинобудування – ресор, пружин тощо. Також сталі цієї групи часто використовуються в приладобудуванні, де вони знаходять застосування як матеріал для виготовлення стрічкових пружин, пластин реле тощо.
Сталь 65Г ГОСТ14959-79 найпоширеніша серед ресорно-пружинних сталей. Це обумовлено універсальним набором властивостей і характеристик, якими володіє сталь, легкістю і дешевизною виробництва. Сталь 65Г має дуже високі пружні властивості. Це означає, що в процесі експлуатації деталі, в якому режимі б вона не працювала, при виникненні статичних циклічних або ударних навантажень, залишкова деформація неприпустима.
Сталь 65Г, застосування якої не обмежується ресорами і пружинами, завдяки своїм властивостям (міцність, зносостійкість, пружність, пластичність), також користується популярністю серед виробників ріжучих полотен. Ця сталь добре зарекомендувала себе як підкладка для виробництва ножів і пил, чим завоювала собі популярність серед представників агропромислового комплексу і, зокрема, підприємств агро-машинобудування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6000 мм |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 1500 мм |