
78 200 ₴/т
40Х – легована сталь. Це означає, що до її складу введені додаткові елементи, які безпосередньо впливають на властивості та характеристики. Найбільше в цій сталі (0,8-1,1%) присутній хром. Завдяки йому сталь набуває підвищеної твердості і міцності, а також високої прокалюваності (в три рази вище, в порівнянні зі сталлю 40). Крім цього, хром збільшує корозійну стійкість сталі за рахунок найтоншої окисної плівки, що утворюється на поверхні, яка захищає метал від негативного впливу навколишнього середовища.
Сталь 40Х поставляється у вигляді листів, смуг, квадратів, шестигранників, але найчастіше вона зустрічається у вигляді кіл. Область застосування сталі 40Х дуже широка. Традиційно сталь 40Х використовують як матеріал для виготовлення деталей машин, які в роботі часто зазнають ударних навантажень. Це можуть бути різні вали і осі, штоки, плунжери, вал-шестерні, болти. Такі деталі зазвичай піддають термічній обробці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6000 мм |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 1500 мм |