
78 200 ₴/т
40Х – легована сталь. Це означає, що до її складу введені додаткові елементи, які безпосередньо впливають на властивості та характеристики. Найбільше в цій сталі (0,8-1,1%) присутній хром. Завдяки йому сталь набуває підвищеної твердості і міцності, а також високої прокалюваності (в три рази вище, в порівнянні зі сталлю 40). Крім цього, хром збільшує корозійну стійкість сталі за рахунок найтоншої окисної плівки, що утворюється на поверхні, яка захищає метал від негативного впливу навколишнього середовища.
СТАЛЬ 40Х – СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Сталь 40Х поставляється у вигляді листів, смуг, квадратів, шестигранників, але найчастіше вона зустрічається у вигляді кіл. Область застосування сталі 40Х дуже широка. Традиційно сталь 40Х використовують як матеріал для виготовлення деталей машин, які в роботі часто зазнають ударних навантажень. Це можуть бути різні вали і осі, штоки, плунжери, вал-шестерні, болти. Такі деталі зазвичай піддають термічній обробці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6000 мм |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 1500 мм |