
54 460 ₴/т
Дана марка сталі є найбільш поширеним конструкційним матеріалом. Це обумовлено тим, що сталь 3, характеристики якої задовольняють більшості вимог до сталей такого типу, володіє невисокою порівняно з іншими матеріалами ціною.
Залежно від ступеня розкислення, сталь 3 ділиться на спокійну (позначається Ст3 або Ст3сп), полуспокойную (позначається Ст3пс) і киплячу (позначається Ст3кп). Відомо, що кисень у складі стали значним чином впливає на її властивості, причому в гіршу сторону. Процесом розкислення як раз є процес видалення зі складу зайвого кисню.
У розкислення спокійної сталі застосовується марганець, кремній та алюміній; напівспокійної – марганець та алюміній; киплячій – тільки марганець.
Стоит отметить, что спокойная сталь 3 ГОСТ 380-2005 в своем составе не имеет кислорода и характеризуется наиболее однородной структурой, что позволяет быть данному материалу пластичным и лучше сопротивляться коррозионным процессам. Именно поэтому она получила наибольшее распространение.
На сегодняшний день наиболее часто данная марка стали применяется в качестве материала для изготовления сварных несущих и ненесущих конструкций. Сталь 3, цена которой варьируется в зависимости от видов профиля, может быть поставлена как: полоса, круг, квадрат и шестигранник.
Даний матеріал добре піддається обробці. Надання потрібної форми деталі може бути виконане як з допомогою швидкорізального інструменту, так і методом гарячої або холодної штампування. Також сталь 3 підлягає витяжці.
У цілому характеристики цієї сталі є універсальними. Окремо варто сказати про зварюваності зазначеного матеріалу. Оскільки сталь 3 володіє відмінною зварюваністю, то зварювання може бути виконана будь-яким відомим способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6000 мм |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 45 мм |
| Ширина | 1500 мм |