

198 000 ₴/т
ХВГ – Сталь інструментальна легована, вимірювальний і ріжучий інструмент, для якого підвищений жолоблення при загартуванню неприпустимо, різьбові калібри, протяжки, довгі мітчики, довгі розгортки і інший вид спеціального інструменту, холодновисадочні матриці і пуансони, технологічна оснастка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | Інструментальний |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6000 мм |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 1500 мм |