

150 000 ₴/т
У8А – Сталь інструментальна вуглецева, для інструменту, що працює в умовах, не викликаючи розігріву ріжучої кромки: фрез, зенковок, сокир, стамесок, доліт, поздовжніх і дискових пив, накатних роликів, кернер, викруток, комбінованих плоскогубців, бічних кусачок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | Інструментальний |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6000 мм |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 1500 мм |