
265 000 ₴/т
Нержавіючі сталі – це різновид легованих сталей, до складу яких входить хром у кількості 10,5% і більше. Від несприятливих впливів навколишнього середовища ці сталі захищені так званою інертною плівкою, яка утворюється в присутності кисню і являє собою оксид хрому.
Залежно від хімічного складу ті чи інші сталі проявляють різні властивості, що і обумовлює їх подальше використання. Кожен елемент, який вводиться в сплав, покращує певний набір властивостей.
Так, наприклад, сталь 40Х13 є жароміцним матеріалом, що дає можливість виготовляти з неї такі деталі як: жароміцні пружини, що працюють при температурах 400-450 градусів Цельсія, а також всілякий вимірювальний інструмент, карбюраторні голки, ріжучий інструмент тощо.
Сталь 40Х13 є також і сталлю мартенситного класу, стійкою до корозійних процесів. Мартенсит – це складова структури сплаву, яка утворюється в результаті різкого охолодження матеріалу, нагрітого вище критичної точки. Найважливішою властивістю сталей мартенситного класу, і зокрема 40Х13, є висока твердість, що є причиною високого опору деформації.
Легована сталь 40Х13 має високу стійкість до корозійних процесів, оскільки відсоток вмісту в даному сплаві такого легуючого елемента, як хром, знаходиться в діапазоні 12-14%. Однак варто зазначити, що стійкість до корозії у даної сталі проявляється після гартування. Однією з важливих особливостей сталі 40Х13 також є те, що вона добре піддається гарячій деформації при температурах 850-1100 градусів Цельсія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6000 мм |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 1500 мм |