
41 940 ₴/т
Лист сталевий холоднокатаний виробляють методом холодної прокатки гарячекатаної заготовки. Сортамент листового холоднокатаного прокату відповідає Гост 19904-90.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 2000 мм |
| Класифікація по довжині | Кратної мірної довжини |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Товщина | 1.2 мм |
| Ширина | 1000 мм |