
78 000 ₴/т
Смуга сталева – одна з найбільш затребуваних позицій металопрокату, широко застосовується в сучасному будівництві і промисловості. Смуга сталева гарячекатана загального призначення проводитися товщиною від 12 до 50 мм і шириною від 40 до 160 мм за стандартом ГОСТ 103-76.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпроспецсталь |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6000 мм |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Марка стали | 45 |
| Матеріал смуги | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Міцність | Звичайна |
| Стан виробу | Нове |
| Спосіб виготовлення | Гарячекатаний |
| Товщина | 16 мм |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Ширина | 45 мм |