
109 000 ₴/т
Сталь 10ХСНД – конструкційна низьколегована для зварних конструкцій ГОСТ 19281-89
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 8000 мм |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 2000 мм |