
40 115 ₴/т
Просічно - витяжний лист — металевий лист, вироблений методом просічки отворів заданої форми і подальшої витяжки.
Просічно - витяжний лист (ПВЛ) виготовляється згідно ТУ 36.26.11-5-8. ПВЛ прорізається і витягується з гарячекатаної сталі товщиною 4-6мм, холоднокатаної сталі товщиною 1,5-2 мм і оцинкованої сталі товщиною 0,7-0,8 мм
Порівняно з цільними листами аналогічних габаритних розмірів лист пресочно-витяжної на 80 % легше. Рифлена поверхня просічно-витяжного листа, яка перешкоджає ковзанню, високі показники жорсткості, а також здатність до самоочищення від снігу, бруду і породи роблять його ідеальним матеріалом для використання в якості огорожі і настилу. До того ж вартість даного виду металопрокату значно нижче, ніж вартість інших виробів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Рін Лтд |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за призначенням | З особливими фізичними властивостями |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 2500 мм |
| Класифікація по довжині | Кратної мірної довжини |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип листа | Просічно-витяжної |
| Товщина | 4 мм |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Ширина | 1000 мм |